Z przyjemnością informujemy, iż do oferty Studium Doskonalenia Kadr Oficerskich Akademii Morskiej w Szczecinie zostanie niebawem wprowadzone nowe szkolenie - w zakresie manewrowania dużymi statkami i statkami o nietypowych charakterystykach manewrowych.

Szkolenie realizowane będzie na nowoczenym, jedynym w Polsce symulatorze "360 view"  z zastosowaniem dużej bazy statków o różnorodnych charakterystykach manewrowych.
Oferta adresowana  jest do Kapitanów oraz Oficerów, którzy zgodnie z zaleceniem sekcji B-V/a konwencji STCW, przed podjęciem obowiązków na dużych jednostkach o nietypowych cechach manewrowych znacznie różniących się od jednostek, na których pełnili służbę uprzednio winni odbyć odpowiednie przeszkolenie uzupełniające ich  wiedzę i umiejętności w tym zakresie.

W ostatnim dniu, po zakończeniu kursanci otrzymują certyfikat wystawiony przez Urząd Morski.

Zapraszamy do współpracy - zarówno firmy jak i klientów indywidulanych!

Zapisy i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 91-4809716