LETNIA PROMOCJA DLA STUDENTÓW NA SZKOLENIA DP BASIC: RABAT 50%
(Dynamiczne pozycjonowanie statków na poziomie podstawowym)
5000 PLN -> 2500 PLN/os.

Cena promocyjna: 2500 PLN/os. - obowiązuje wyłącznie w przypadku zebrania grupy 6-osobowej.

Studium Doskonalenia Kadr Oficerskich Akademii Morskiej w Szczecinie zaprasza na szkolenie wszystkich kadetów, uczniów i studentów realizujących naukę na kierunkach nawigacyjnych.

Dp graf

Z promocji skorzystać mogą studenci bądź uczniowie wszystkich polskich, morskich jednostek edukacyjnych takich jak akademie, szkoły morskie czy szkoły policealne.
Warunkiem rozpoczecia szkolenia jest przedstawienie zaświadczenia z macierzystej uczelni potwierdzającego fakt realizacji nauki/szkolenia kwalifikacyjnego zgodnego z Konwencją STCW.

Terminy szkolenia:
17-21.07.2017