04.09 - 26.10.2018
04.03 - 26.04.2019

Cena brutto kursu
3.200,00 PLN

Szkolenie przeznaczone jest dla absolwentów polskich, morskich uczelni  wyższych,  którzy ukończyli studia na poziomie zarządzenia - tj. w okresie obowiazywania certyfikatów uznania uczelni do kształcenia na takim poziomie. Przed przystąpieniem do szkolenia należy zweryfikować posiadane dokumenty.

Opłatę za uczestnictwo w szkoleniu, w wysokości 3.200 zł, należy uiścić w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie szkolenia.
Proszę o przesłanie potwierdzenia dokonanej płatności na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Faktury wystawiane są na prośbę uczestnika kursu.

Informacje dla osób przystępujących do egzaminu kwalifikacyjnego znajdują się na stronie Centralnej Morskiej Komisji Egzaminacyjnej.