14.09.2020 - 30.10.2020

Cena brutto kursu
on-line: 2.600,00 PLN
stacjonarnie: 3.200,00 PLN

Szkolenie teoretyczne. Dla zaintersowanych - zajęcia na symulatorach mogą być zrealizowane w systemie stacjonarnym w ramach szkolenia uzupełniajacego.

Szkolenie przeznaczone jest dla absolwentów polskich, morskich uczelni  wyższych,  którzy ukończyli studia na poziomie zarządzenia - tj. w okresie obowiazywania certyfikatów uznania uczelni do kształcenia na takim poziomie. Przed przystąpieniem do szkolenia należy zweryfikować posiadane dokumenty.

Opłatę za uczestnictwo w szkoleniu, należy uiścić w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie szkolenia.
Proszę o przesłanie potwierdzenia dokonanej płatności na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Faktury wystawiane są na prośbę uczestnika kursu.

Informacje dla osób przystępujących do egzaminu kwalifikacyjnego znajdują się na Centralnej Morskiej Komisji Egzaminacyjnej.