Termin w jakim kurs się odbywa:

18.09 - 03.11.2017
08.01 - 23.02.2018
07.05 - 23.06.2018

Cena brutto kursu 3.200,00 zł
Szkolenie przeznaczone jest dla absolwentów polskich, morskich uczelni  wyższych,  którzy ukończyli studia na poziomie zarządzania - tj. w okresie obowiazywania certyfikatów uznania uczelni do kształcenia na takim poziomie. Przed przystąpieniem do szkolenia należy zweryfikować posiadane dokumenty.

Opłatę za uczestnictwo w szkoleniu, w wysokości 3.200 zł, należy uiścić w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie szkolenia.
Proszę o przesłanie potwierdzenia dokonanej płatności na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Faktury wystawiane są na prośbę uczestnika kursu.

Informacje dla osób przystępujących do egzaminu kwalifikacyjnego znajdują się na stronie
Centralnej Morskiej Komisji Egzaminacyjnej: www.mgm.gov.pl/gospodarka-morska