Termin w jakim kurs się odbywa 07.05 - 23.06.2018
17.09 - 31.10.2018
Cena brutto kursu
3.200,00 PLN

Szkolenie przeznaczone jest dla absolwentów polskich, morskich uczelni wyższych, którzy ukończyli studia na poziomie zarządzania - tj. w okresie obowiazywania certyfikatów uznania uczelni do kształcenia na takim poziomie. Przed przystąpieniem do szkolenia należy zweryfikować posiadane dokumenty.

Najbliższe szkolenie rozpocznie się 7 maja o godz. 9:15 w sali 121.

Opłatę za uczestnictwo w szkoleniu, w wysokości 3.200 zł, należy uiścić najpóźniej do dnia 27 kwietnia 2018 r najpóźniej do ddni.
Proszę o przesłanie potwierdzenia dokonanej płatności na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Faktury wystawiane są na prośbę uczestnika kursu.

Informacje dla osób przystępujących do egzaminu kwalifikacyjnego znajdują się na stronie Centralnej Morskiej Komisji Egzaminacyjnej.