18.09 - 03.11.2017

Cena brutto kursu
3.200,00 PLN

UWAGA!
Najbliższy kurs rozpocznie się 18 września o godzinie 9:00 w sali 119.
Plan zajęć na bieżący tydzień kursu dostępny jest w zakładce 'Plany zajęć'.

Szkolenie przeznaczone jest dla absolwentów polskich, morskich uczelni  wyższych,  którzy ukończyli studia na poziomie zarządzania - tj. w okresie obowiazywania certyfikatów uznania uczelni do kształcenia na takim poziomie. Przed przystąpieniem do szkolenia należy zweryfikować posiadane dokumenty.

Opłatę za uczestnictwo w szkoleniu, w wysokości 3.200 zł, należy uiścić w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie szkolenia.
Proszę o przesłanie potwierdzenia dokonanej płatności na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Faktury wystawiane są na prośbę uczestnika kursu.

Informacje dla osób przystępujących do egzaminu kwalifikacyjnego znajdują się na stronie Centralnej Morskiej Komisji Egzaminacyjnej.