RACHUNEK  BANKOWY DO WPŁAT ZA SZKOLENIA:

Odbiorca: Akademia Morska w Szczecinie
Adres: ul. Wały Chrobrego 1-2, 70-500 Szczecin
Bank: Citi Handlowy
Numer rachunku: 33 1030 1276 0000 0000 9239 0063

Dla przelewów międzynarodowych:
IBAN: PL33 1030 1276 0000 0000 9239 0063
SWIFT/BIC: CITIPLPX
(z uwagi na czas realizacji przelewów zagranicznych /2-3 dni robocze/ - prosimy o odpowiednio wczesne planowanie zleceń)

Faktury VAT wystawiane są na prośbę płatnika.

Opłaty winny zostać wniesione przed datą rozpoczęcia szkolenia. W tytule przelewu należy umieścić następujące dane: imię i nazwisko uczestnika i rodzaj szkolenia. Wpłat można także dokonywać gotówką w kasie szkoły (pn-pt)  w godz. 1o-14.

Po dokonanej płatności prosimy o mailowe lub osobiste dostarczanie potwierdzeń.

Informujemy jednocześnie, iż najważniejsze zasady związane m.in. z zapisami, uczestnictwem czy warunkami rezygnacji ze szkolenia  opisane są w  poniższych dokumencie:
"Ogólne  warunki szkoleń organizowanych przez Studium Doskonalenia Kadr Oficerskich"

Warunki i wymogi realizacji zajęć w okresie zagrożenia epidemicznego opisane są w dokumentach:
"Procedura BHP dotyczącą obostrzeń i przestrzegania zasad bezpieczeństwa związanych z przeciwdziałaniem zagrożeniu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 w trakcie uczestnictwa w zajęciach dydaktycznych, konsultacjach i egzaminach dyplomowych"

- "Oświadczenia kursanta i zgoda na przystąpienie do zajęć"

W przypadku szkoleń zdalnych zastosowanie mają także:
 - "Regulamin prowadzenia kursów zdalnych w SDKO"