Kurs przygotowujący do egzaminu na patent Kapitana Żeglugi Śródlądowej klasy A i B*

Termin w jakim kurs się odbywa

23-25.11.2020
szkolenie on line


     
Najbliższe egzaminy

zawieszone 
do 29.11.2020

Cena brutto kursu
750,00 PLN

* Szkolenie ma charakter fakultatywny  - nakierowane jest na  przypomnienie i powtórzenie najważniejszych zagadnień określonych w wymaganiach egzaminacyjnych (dostępne poniżej).Opłatę za uczestnictwo w kursie - w wysokości 750 zł, należy uiścić przed rozpoczęciem szkolenia. Dowody wpłaty proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Egzaminy kwalifikacyjne w żegludze śródlądowej prowadzone są przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE ŻŚ), zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 20 listopada 2014 r. w sprawie kwalifikacji zawodowych i składu załóg statków żeglugi śródlądowej -  treść dostępna 
tutaj.

Osoba ubiegająca się o dopuszczenie do egzaminu, nie później niż 2 tygodnie przed terminem egzaminu powinna złożyć w Sekretariacie Komisji stosowny wniosek (wnioski do pobrania). 
Szczegółowe informacje dot. procedur egzaminacyjnych i wymogów ubiegania się o świadectwo/patent dostępne są na stronie Urzędzu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie  -  Centralnej Komisji Egzaminacyjnej ŻŚ.
 
Studium Doskonalenia Kadr Oficerskich informuje także, że do dyspozycji uczestników szkoleń pozostają zasoby biblioteki i czytelni Akademii Morskiej w Szczecinie.