Kurs przygotowujący do egzaminu na patent Kapitana Żeglugi Śródlądowej klasy A i B*

Termin w jakim kurs się odbywa

7-9.10.2021


     
Najbliższe egzaminy

kl. B - 18-19.11.21
kl. A - 22.11.21

Cena brutto kursu 890 PLN
* Szkolenie ma charakter fakultatywny  - nakierowane jest na  przypomnienie i powtórzenie najważniejszych zagadnień określonych w wymaganiach egzaminacyjnych (dostępne poniżej).

Zapisy: Marta Rojewskatel. 91 4809 717

Opłatę za uczestnictwo w kursie należy uiścić przed rozpoczęciem szkolenia. Dowody wpłaty proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Egzaminy kwalifikacyjne w żegludze śródlądowej prowadzone są przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE ŻŚ), zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 20 listopada 2014 r. w sprawie kwalifikacji zawodowych i składu załóg statków żeglugi śródlądowej -  treść dostępna 
tutaj.

Osoba ubiegająca się o dopuszczenie do egzaminu, nie później niż 2 tygodnie przed terminem egzaminu powinna złożyć w Sekretariacie Komisji stosowny wniosek. 
Szczegółowe informacje dot. procedur egzaminacyjnych i wymogów ubiegania się o świadectwo/patent dostępne są na stronie Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie  -  Centralnej Komisji Egzaminacyjnej ŻŚ.