*Szkolenie z zakresu dodatkowej wiedzy wymaganej do kierowania statkami pasażerskimi Termin w jakim kurs się odbywa
 20-21.11.2021
     
Najbliższe egzaminy 22.11.2021
Cena brutto kursu  690 PLN

* Szkolenie ma charakter fakultatywny  - nakierowane jest na  przypomnienie i powtórzenie najważniejszych zagadnień określonych w wymaganiach egzaminacyjnych (dostępne poniżej).


Zapisy: Marta Rojewska tel. 91 4809 717
Opłatę za uczestnictwo w kursie  należy uiścić przed rozpoczęciem szkolenia. Dowody wpłaty proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Egzaminy kwalifikacyjne w żegludze śródlądowej prowadzone są przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE ŻŚ), zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 20 listopada 2014 r. w sprawie kwalifikacji zawodowych i składu załóg statków żeglugi śródlądowej -  treść dostępna 
tutaj.

Osoba ubiegająca się o dopuszczenie do egzaminu, nie później niż 2 tygodnie przed terminem egzaminu powinna złożyć w Sekretariacie Komisji stosowny wniosek.
Szczegółowe informacje dot. procedur egzaminacyjnych i wymogów ubiegania się o świadectwo/patent dostępne są na stronie Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie  -  Centralnej Komisji Egzaminacyjnej ŻŚ.

Czytaj więcej...